MAGIC GRONINGEN EN FRIESLAND

Magic: The Gathering voor Groningen, Friesland en alles daar buiten
 
IndexIndex  FAQFAQ  ZoekenZoeken  RegistrerenRegistreren  Inloggen  

Deel
 

 Toernooiagenda 2019

Ga naar beneden 
AuteurBericht
Admin
Admin
Admin


Aantal berichten : 11180
Leeftijd : 119
Registration date : 23-08-06

Toernooiagenda 2019 Empty
BerichtOnderwerp: Toernooiagenda 2019   Toernooiagenda 2019 Icon_minitimewo jan 23 2008, 18:20

De toernooien van Magic Groningen maken onderdeel uit van het WPN programma van Zinnebeeld
Toernooiagenda 2019 Zinnebeeld
Bezoek Zinnebeeld
http://zinnebeeld.info/
Pelsterstraat 14,
9711 KL Groningen,
tel. +31(0)50 - 3128472


Agenda 2019

Hier vind je de toernooiagenda in iCal-formaat (Google Calendar).

Juli 2019

maandag_____dinsdag_____woensdag____donderdag___vrijdag_____zaterdag____zondag______
1



2



3



4



5



6



7 juli, 11:00
Prerelease
Core Set 2020
Speeltuinvereniging Oosterpoort
8



9



10



11 juli, 19:00
Donderconstructed
Modern
Proeflokaal Hooghoudt
12



13



14 juli, 12:00
Eternal Groningen
Legacy
Proeflokaal Hooghoudt
15



16



17



18 juli, 19:00
Donderdraft
Core Set 2020
Proeflokaal Hooghoudt
19



20



21



22



23



24



25 juli, 19:00
Donderconstructed
Modern
Proeflokaal Hooghoudt
26



27



28 juli, 12:00
EMS Qualifier

Proeflokaal Hooghoudt
29



30



31



















Augustus 2019

maandag_____dinsdag_____woensdag____donderdag___vrijdag_____zaterdag____zondag______












1



2



3



4



5



6



7



8



9



10



11



12



13



14



15 augustus, 19:00
Donderdraft
Core Set 2020
Proeflokaal Hooghoudt
16



17



18 augustus, 12:00
Eternal Groningen
Legacy
Proeflokaal Hooghoudt
19



20



21



22 augustus, 19:00
Donderconstructed
Modern
Proeflokaal Hooghoudt
23



24



25



26



27



28



29 augustus, 19:00
Donderdraft
Core Set 2020
Proeflokaal Hooghoudt
30



31







September 2019

maandag_____dinsdag_____woensdag____donderdag___vrijdag_____zaterdag____zondag______
























1



2



3



4



5 september, 19:00
Donderconstructed
Modern
Proeflokaal Hooghoudt
6



7 september, 12:00
Eternal Groningen
Legacy
Proeflokaal Hooghoudt
8



9



10



11



12 september, 19:00
Donderdraft
Core Set 2020
Proeflokaal Hooghoudt
13



14



15



16



17



18



19 september, 19:00
Donderconstructed
Modern
Proeflokaal Hooghoudt
20



21



22



23



24



25



26



27



28 september, 11:00
Prerelease
TBA
Speeltuinvereniging Oosterpoort
29 september, 11:00
Prerelease
TBA
Speeltuinvereniging Oosterpoort
30



























Oktober 2019

maandag_____dinsdag_____woensdag____donderdag___vrijdag_____zaterdag____zondag______




1



2



3 oktober, 19:00
Donderconstructed
Modern
Proeflokaal Hooghoudt
4



5



6



7



8



9



10 oktober, 19:00
Donderdraft
Core Set 2020
Proeflokaal Hooghoudt
11



12 oktober, 12:00
Eternal Groningen
Legacy
Proeflokaal Hooghoudt
13



14



15



16



17 oktober, 19:00
Donderconstructed
Modern
Proeflokaal Hooghoudt
18



19



20



21



22



23



24 oktober, 19:00
Donderdraft
Core Set 2020
Proeflokaal Hooghoudt
25



26



27



28



29



30



31 oktober, 19:00
Donderconstructed
Modern
Proeflokaal Hooghoudt












November 2019

maandag_____dinsdag_____woensdag____donderdag___vrijdag_____zaterdag____zondag______
















1



2 november, 12:00
Eternal Groningen
Legacy
Proeflokaal Hooghoudt
3



4



5



6



7 november, 19:00
Donderdraft
Core Set 2020
Proeflokaal Hooghoudt
8



9



10



11



12



13



14 november, 19:00
Donderconstructed
Modern
Proeflokaal Hooghoudt
15



16



17



18



19



20



21 november, 19:00
Donderdraft
Core Set 2020
Proeflokaal Hooghoudt
22



23 november, 11:00
OGK 2019
Formats TBA
Denksportcentrum
24 november, 11:00
OGK 2019
Formats TBA
Denksportcentrum
25



26



27



28 november, 19:00
Donderconstructed
Modern
Proeflokaal Hooghoudt
29



30







December 2019

maandag_____dinsdag_____woensdag____donderdag___vrijdag_____zaterdag____zondag______
























1



2



3



4



5 december, 19:00
Donderdraft
Core Set 2020
Proeflokaal Hooghoudt
6



7



8



9



10



11



12 december, 19:00
Donderconstructed
Modern
Proeflokaal Hooghoudt
13



14 december, 12:00
Eternal Groningen
Legacy
Proeflokaal Hooghoudt
15



16



17



18



19 december, 19:00
Donderdraft
Core Set 2020
Proeflokaal Hooghoudt
20



21



22



23



24



25



26



27



28



29



30



31

























Laatst aangepast door Jasper op do aug 18 2016, 09:36; in totaal 225 keer bewerkt
Terug naar boven Ga naar beneden
https://magicgroningen.editboard.com
 
Toernooiagenda 2019
Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
MAGIC GRONINGEN EN FRIESLAND :: TOERNOOIEN IN GRONINGEN :: Algemene toernooi informatie-
Ga naar: