MAGIC GRONINGEN EN FRIESLAND

Magic: The Gathering voor Groningen, Friesland en alles daar buiten
 
IndexIndex  FAQFAQ  ZoekenZoeken  RegistrerenRegistreren  Inloggen  
Christiaan wint de donderdraft van 8 november! **Gefeliciteerd**
Jelmer wint de PPTQ van 28 oktober! **Gefeliciteerd!**
Andre wint de donderdraft van 25 oktober! **Gefeliciteerd!!!**
Jeroen wint het moderntoernooi van 18 oktober! **Gefeliciteerd**
Sjoerd wint de donderdraft van 11 oktober! **Gefeliciteerd**
Volg ons, like ons op facebook https://www.facebook.com/magicgrunn

Deel | 
 

 Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar

Ga naar beneden 
AuteurBericht
Boerma
Judge
Judge
avatar

Aantal berichten : 2567
Leeftijd : 31
Registration date : 14-05-13

BerichtOnderwerp: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   zo okt 25 2015, 16:15


Donderdraft: 3 x Battle for Zendikar

Datum:Donderdag 29 oktober 2015
Locatie:Cafe Atlantis
Gedempte Zuiderdiep 61
Groningen
Kosten:€ 5,- per deelnemer. Dit is inclusief een consumptie (bier, fris etc)
Formaat:Boosterdraft Battle for Zendikar. Setjes zijn verkrijgbaar voor € 10, met dank aan Zinnebeeld. Het meenemen van een eigen drafset is toegestaan
Rules Enforcement Level:Regular
Zaal open:19.00 uur
Aanvang:19.15 uur
Prijzen:Per speler gaat er 1 booster Battle for Zendikar in de prijzenpot. Mocht je 3 of meer boosters winnen dan kun je ook kiezen voor Modern Masters 2015 als prijs!
GMC Multiplier:X 1
Inschrijven:In deze draad onder vermelding van je naam. Maximaal plaats voor 24 deelnemers
Volledige agenda 2015:http://magicgroningen.editboard.com/t487-toernooiagenda-2015
LET OP!:De Atlantis is een horeca gelegenheid. Het is niet toegestaan eigen consumpties mee te nemen en binnen te nuttigen.
Inschrijvingen

1 Arjan B
2 Jelmer K
3 Jasper B
4 Christiaan van H
5 Jan R
6 Rutger B
7 Allard van der M
8 Rob de B
9 Marc S
10 Dustin B
11 Thom G
12 Kris V
13 Maik V
14 Jonathan E
15  Pieter B
16
17
18
19
20
21
22
23
24


Laatst aangepast door Boerma op do okt 29 2015, 18:11; in totaal 16 keer bewerkt
Terug naar boven Ga naar beneden
http://boer.ma
sourgummiworm
GMT Champ 2018


Aantal berichten : 302
Leeftijd : 24
Registration date : 11-03-15

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   zo okt 25 2015, 16:16

in
Terug naar boven Ga naar beneden
Admin
Admin
Admin


Aantal berichten : 11180
Leeftijd : 118
Registration date : 23-08-06

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   zo okt 25 2015, 16:27

In
Terug naar boven Ga naar beneden
https://magicgroningen.editboard.com
Desmond
Judge
Judge


Aantal berichten : 2102
Leeftijd : 29
Registration date : 20-11-09

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   zo okt 25 2015, 17:32

in.
Terug naar boven Ga naar beneden
christiaanvh
Legend
Legend


Aantal berichten : 1028
Leeftijd : 31
Registration date : 04-09-14

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   zo okt 25 2015, 21:38

Bij
Terug naar boven Ga naar beneden
Online
Snake Pit
Wannabe
Wannabe
avatar

Aantal berichten : 199
Leeftijd : 51
Locatie : Groningen
Registration date : 22-11-12

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   ma okt 26 2015, 14:46

ja

_________________
"Common sense is the collection of prejudices acquired by age eighteen. - Albert Einstein"
Terug naar boven Ga naar beneden
Roety
GMT Champ 2017


Aantal berichten : 479
Leeftijd : 32
Registration date : 11-11-14

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   ma okt 26 2015, 16:10

In.
Terug naar boven Ga naar beneden
AvdM
Spammer
Spammer


Aantal berichten : 1547
Leeftijd : 41
Registration date : 08-07-07

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   ma okt 26 2015, 17:11

Reeds!
Terug naar boven Ga naar beneden
Falcryn
Nieuwkomer
Nieuwkomer


Aantal berichten : 9
Leeftijd : 30
Registration date : 05-10-15

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   ma okt 26 2015, 23:20

Rob de Boer is ook van de partij, heuj!
Terug naar boven Ga naar beneden
Falcryn
Nieuwkomer
Nieuwkomer


Aantal berichten : 9
Leeftijd : 30
Registration date : 05-10-15

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   di okt 27 2015, 11:20

Marc Schut schrijft zich (bij deze, via mij) ook in!
Terug naar boven Ga naar beneden
Desmond
Judge
Judge


Aantal berichten : 2102
Leeftijd : 29
Registration date : 20-11-09

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   wo okt 28 2015, 16:34

Uit.
Terug naar boven Ga naar beneden
chinnie
Nieuwkomer
Nieuwkomer


Aantal berichten : 23
Leeftijd : 29
Registration date : 04-09-15

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   do okt 29 2015, 08:49

In (Dustin)
Terug naar boven Ga naar beneden
Thom
Nieuwkomer
Nieuwkomer
avatar

Aantal berichten : 26
Leeftijd : 24
Registration date : 23-04-10

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   do okt 29 2015, 11:31

In! (Thom Gellekink)
Terug naar boven Ga naar beneden
verkeken
Beginner
Beginner


Aantal berichten : 57
Leeftijd : 25
Registration date : 31-05-15

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   do okt 29 2015, 12:36

In.
Terug naar boven Ga naar beneden
Venema
Wannabe
Wannabe


Aantal berichten : 179
Leeftijd : 32
Registration date : 15-08-12

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   do okt 29 2015, 14:34

in
Terug naar boven Ga naar beneden
Admin
Admin
Admin


Aantal berichten : 11180
Leeftijd : 118
Registration date : 23-08-06

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   do okt 29 2015, 16:04

Nog 3 te gaan mensen.. kom op, schrijft u allen in... of nou ja iig 3 dan
Terug naar boven Ga naar beneden
https://magicgroningen.editboard.com
jonaah
Judge
Judge


Aantal berichten : 539
Leeftijd : 25
Registration date : 28-01-12

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   do okt 29 2015, 17:42

Ik kom ook Smile
Terug naar boven Ga naar beneden
Boerma
Judge
Judge
avatar

Aantal berichten : 2567
Leeftijd : 31
Registration date : 14-05-13

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   do okt 29 2015, 17:46

Dat is één volle tafel!
Terug naar boven Ga naar beneden
http://boer.ma
Pieter B
Kletskous
Kletskous


Aantal berichten : 391
Leeftijd : 26
Registration date : 01-09-14

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   do okt 29 2015, 18:03

Schrijf me bij deze nog even in.
Terug naar boven Ga naar beneden
Boerma
Judge
Judge
avatar

Aantal berichten : 2567
Leeftijd : 31
Registration date : 14-05-13

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   vr nov 27 2015, 16:13

RankPlayer TablePointsOMW%GW%OGW%
1Rob de Boer 1966.6785.7150.83
2Ferrick van Dongen 2944.4485.7144.44
3Maarten Jacobs 1666.6762.5061.90
4Thom Gellekink 1666.6750.0064.29
5Christiaan van Harten 2666.6750.0063.69
6Allard van der Made 1666.6740.0061.61
7Jelmer Koopmans 2655.5662.5055.56
8Jasper Boelens 2644.4466.6746.23
9Pieter Bruijns 1644.4462.5047.62
10Jonathan Ellen 2366.6750.0060.52
11Arjan Boerma 2366.6733.3361.90
12Marc Schut 2355.5642.8650.00
13Maik Venema 1355.5642.8648.61
14Dustin Bergman 1355.5637.5046.67
15Kris Veeken 1344.4437.5044.44
16Rutger Bottema 1333.3320.0040.18
17Jan Rigter 2033.330.0042.06
Terug naar boven Ga naar beneden
http://boer.ma
Desmond
Judge
Judge


Aantal berichten : 2102
Leeftijd : 29
Registration date : 20-11-09

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   vr nov 27 2015, 16:24

Dank.^^
Terug naar boven Ga naar beneden
Boerma
Judge
Judge
avatar

Aantal berichten : 2567
Leeftijd : 31
Registration date : 14-05-13

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   vr nov 27 2015, 16:29

Dank voor de reminder. Very Happy
Terug naar boven Ga naar beneden
http://boer.ma
sourgummiworm
GMT Champ 2018


Aantal berichten : 302
Leeftijd : 24
Registration date : 11-03-15

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   zo nov 29 2015, 22:05

in
Terug naar boven Ga naar beneden
Boerma
Judge
Judge
avatar

Aantal berichten : 2567
Leeftijd : 31
Registration date : 14-05-13

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   zo nov 29 2015, 22:07

Hi Jelmer, dit is een draft van een maand geleden. Misschien zoek je deze: http://magicgroningen.editboard.com/t4741-donderdraft-3-december-battle-for-zendikar Wink
Terug naar boven Ga naar beneden
http://boer.ma
sourgummiworm
GMT Champ 2018


Aantal berichten : 302
Leeftijd : 24
Registration date : 11-03-15

BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   zo nov 29 2015, 22:08

haha oke thanks, ik was al zo confused waar die resultaten vandaan kwamen xD
Terug naar boven Ga naar beneden
Gesponsorde inhoud




BerichtOnderwerp: Re: Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar   

Terug naar boven Ga naar beneden
 
Donderdraft 29 oktober - Battle for Zendikar
Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
MAGIC GRONINGEN EN FRIESLAND :: TOERNOOIEN IN GRONINGEN :: Donderdagen en FNM's-
Ga naar: